دوست عزیز
پیش از استفاده از خدمات مامان‌پز، قوانین و مقررات زیر را مطالعه بفرمایید.
  مامان‌پز رستوران نیست، غذاهای مامان‌پز توسط خانم‌های خانه‌دار در سطح شهر تهران و در منازل آنها تهیه می‌شود.
  مامان‌پز در کل شهر تهران سرویس دهی می‌کند. ارسال سفارشات از طریق آژانس انجام میشود و بسته به مبلغ سفارش روی هزینه ارسال تخفیف در نظر گرفته میشود.
  مامان‌پز در کل شهر تهران سرویس دهی می‌کند. ارسال سفارشات از طریق آژانس انجام میشود و بسته به مبلغ سفارش روی هزینه ارسال تخفیف در نظر گرفته میشود.
  با توجه به سفارش گیری مامان‌پز از یک روز قبل، امکان تغییر یا انصراف از سفارش فقط تا ساعت 18 روز قبل از توزیع ممکن است.
  مسئولیت سلامتی غذاها، کاملا به عهده هر مامان (تامین کننده غذا) می‌باشد. با این وجود کارشناسان مامان‌پز کیفیت و سلامت کلیه غذاها را قبل از قرار گرفتن روی سایت از هر لحاظ بررسی کرده و در صورت تایید، اجازه نمایش روی سایت را میدهند.
  در طول زمان، غذاها به صورت تصادفی توسط مامان‌پز بررسی شده و همچنین کارشناسان مامان‌پز به سلامتی مامانها و بهداشت منازل آنها از طریق بازدیدهای سرزده نظارت میکنند.
  کلیه مامانهای فعال در مامان‌پز ملزم به دریافت کارت سلامت و بهداشت میباشند.
  کاربر موظف است در زمان تحویل غذا، تعداد و نوع غذاهای دریافتی را کنترل نماید و در صورت هر گونه مغایرت، در حضور راننده با مامان‌پز تماس بگیرد.
  ارتقا کیفیت در مامان پز از طریق نظرات مشتریان انجام میگیرد. لذا از مشتریان درخواست میشود پس از هر سفارش به نظرسنجی ارسال شده پاسخ دهند.
  هر کاربر مسئولیت صحت اطلاعات مندرج در حساب کاربری را می‌‌پذیرد و متعهد می‌‌شود که در صورت تغییر در هر بخش از این اطلاعات، حساب کاربری خود را در مامان‌پز به‌روز نماید.
  همچنین هر شخص (اعم از حقیقی و حقوقی) تنها مجاز به افتتاح یک حساب کاربری در مامان‌پز است.
  استفاده از محتوای موجود در مامان‌پز تنها برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع ممکن است.