غذای سازمانی مامان‌پز

ارائه غذا به کارکنان فرصتی طلایی برای افزایش بهره‌وری سازمان است. مامان‌پز این امکان را به شما می‌دهد که وقت ناهار را به وقفه‌ای کوتاه و لذت‌بخش تبدیل کنید. شما می‌توانید با ثبت شرکت‌تان در پنل سفارش غذای سازمانی مامان‌پز از خدمات ویژه ما برای تامین غذای کارکنان‌ استفاده کنید. کارشناسان مامان‌پز با شما تماس می‌گیرند و منوی غذایی مناسب سازمان شما را طراحی می‌کنند.

ثبت نام کنید

سوالات شما

 • -

  مامان‌پز چیست؟

  «مامان‌پز» استارت‌آپی دانش‌بنیان است که دسترسی به غذای خانگی و سالم را برای شما فراهم می‌کند. همه شهروندان تهرانی می‌توانند مشتری مامان‌پز باشند، اگرچه این شرکت روی فروش غذای شرکتی به کارمندان شرکت‌ها بیشتر تمرکز کرده است.

 • +

  مامان‌پز چه فرقی با غذاهای سازمانی دیگر دارد؟

  غذای مامان‌پز خانگی است و با مواد اولیه تازه تهیه می‌شود. برتری مامان‌پز آشپزهایش به حساب می‌آید که مادرانی در مناطق مختلف پایتخت هستند و در خانه‌های‌شان به صورت روزپخت غذاها را آماده می‌کنند.

 • +

  غذای مامان‌پز از کجا تهیه می شوند؟ خودتان کترینگ دارید؟

  مامان‌پز با یک گروه بزرگ از مامان‌های آشپز و خانه‌دار همکاری می‌کند که از وقت آزادشان در خانه برای پخت غذاهای این شرکت استفاده می‌کنند. این مجموعه مدام در حال افزایش است و مامان‌های زیادی به جمع ما می‌پیوندند. مامان‌پز کترینگ اختصاصی ندارد. البته برخی از سفارش‌ها از طریق هاب مامان‌پز ارسال می‌شود.

 • +

  غذا در چه ظرفی ارسال می‌شود ؟ گرم به دست ما می‌رسد؟

  غذاهای مامان‌پز در ظرف‌های ماکروویوی «طب‌پلاست» که بهترین جنس موجود در بازار به شمار می‌رود بسته‌بندی می‌شوند و در نهایت داخل جعبه‌های ۴ لایه با لوگوی مامان پز ارسال خواهند شد. این جعبه‌ها حرارت غذاها را تا حد مطلوب نگه می‌دارند و غذا گرم به دستتان می‌رسد.

 • +

  امکان ارسال قابلمه برای مامان‌پز و تحویل غذای شرکت به صورت کلی وجود دارد؟

  خیر، چون غذای هر شرکت از چند آدرس و مامان‌های مختلف جمع‌اوری و ارسال می‌شود. همچنین هزینه ارسال این ظرف‌ها برای شما به صرفه نیست. ضمن اینکه از نظر بهداشتی هم نمی‌توانیم چنین روشی را تضمین کنیم.

 • +

  آیا از راننده خودتان برای تحویل غذا استفاده می کنید؟

  ناوگان داخلی مامان پز و  سایر پلتفرم‌های ارسال مانند «تپ‌سی» و «الو پیک» و … وظیفه ارسال غذاها را برعهده دارند.

 • +

  هزینه ظرف و بسته‌بندی چقدر است؟ 

  بسته‌بندی غذاهای مامان‌پز رایگان است و شما هیچ هزینه اضافه‌ای بابت ظروف مایکروویوی و جعبه‌های کارتنی مامان‌پز پرداخت نمی‌کنید.

 • +

  چطور از بهداشت و سلامت غذاها مطمئن باشیم؟

  کارشناسان مامان‌پز که به صورت هفتگی و ماهانه و سرزده در زمان پخت و‌ پز به منزل آشپزها مراجعه کرده و روال کار را ارزیابی می‌کند. ضمن اینکه تمام آشپزها قبل از ورود به مامان‌پز باید در کلاس‌های آموزشی شرکت کنند و آزمون ورودی را با موفقیت بگذرانند. همچنین بعد از تایید، تمامی مامان‌ها باید کارت بهداشت دریافت کنند. همچنین مامان‌های مامان‌پز موظفند در سرسیدهای تعیین‌شده اعتبار این کارت را بروزرسانی کنند. از سوی دیگر به صورت روزانه و‌ تصادفی کارشناسان ما با اسم ناشناس سفارش‌هایی را برای مامان‌ها ثبت می‌کنند و این سفارش‌ها در دفتر مامان‌پز  بررسی می‌شود. نکته پایانی اینکه کلیه آشپزها موظف هستند که در طول مدت آشپزی از کلاه و دستکش و پیشبندی که به صورت رایگان توسط مامان‌پر در اختیارشان قرار می‌گیرد، استفاده کنند.

 • +

  آیا می‌توانیم کارت بهداشت آشپزها را ببینیم؟ 

  بله، تصاویر کارت بهداشت مامان‌ها در آرشیو مامان‌پز قرار دارد و بنا به درخواست مشتریان، می‌تواند ارائه شود.

 • +

  قرارداد رسمی امضا می‌کنید؟ 

  مامان‌پز تفاهم‌نامه همکاری و SLA با شما امضا می‌کند.

 • +

  مامان‌پز منویی با قیمت ثابت دارد؟

  خیر. قیمت‌گذاری منو مامان‌پز متناسب با قیمت تمام شده هر‌غذا تعیین می‌شود. اما شما می‌توانید متوسط قیمت مورد نظر خود را به کارشناسان ما اعلام کنید تا آنها با توجه به آن برای شما منو پیشنهاد دهند.

 • +

  روال پرداخت‌ها به چه شکل است؟

  از آنجایی ما روزانه با تامین کننده تسویه حساب می کنیم بنابراین بیشترین زمان تسویه برای مشتری‌ها به صورت هفتگی خواهد بود. فاکتورها یکشنبه هر هفته برای شما ارسال خواهد شد و تا روز سه شنبه فرصت پرداخت سفارش هفته قبل تان را دارید. پس از پرداخت باید فیش پرداختی را برای مامان‌پز ارسال کنید و توجه داشته باشید که در صورت عدم تسویه حساب مامان‌پز می‌تواند غذای هفته بعد را لغو کند.

 • +

  میزان تخفیف چقدر است؟

  محاسبه تخفیف‌ها با توجه به شرایط گوناگون متفاوت است. برای همین و برای اطلاع از تخفیف‌ها بهتر است با کارشناسان فروش تماس بگیرید.

 • +

  تعداد نفرات ما روزانه مشخص می‌شود و نهایی کردن سفارش از روز قبل امکان‌پذیر نیست‌. می‌توانیم همان روز سفارش دهیم؟

  چون مامان ها خرید مواد اولیه را روز قبل و متناسب با سفارش‌شان انجام می‌دهند لازم است از تعداد سفارش مطلع باشند اما شما می توانید صبح روز سفارش تا قبل ساعت 10 تعداد سفارش را حداکثر به اندازه 5% سفارش تغییر دهید (کم یا زیاد کنید).

 • +

  وقتی خودتان سفارش را جا به جا می‌کنید چرا از ما منو درخواستی می‌گیرید؟

  تنها دلیل جابه جایی در منوها ظرفیت مامان‌ها است. گاهی مامان‌ها ظرفیت سفارش‌پذیری بیشتری ندارد و یا در بازه مد نظر قادر به انجام سفارش نیستند.  اما از آنجا که  قصد داریم برای غذای انتخابی و باب میل شما بهترین مامان و بهترین دستپخت ممکن را تخصیص بدهیم گاهی ناچار به جا به جایی هستیم ولی در جریان باشید که در بیشتر موارد ما تا جای ممکن منو را تغییر نمی‌دهیم.

 • +

  تا کی فرصت داریم تعداد سفارش را اعلام کنیم؟ 

  تا ساعت ۴ عصر روز قبل.

 • +

  تا کی فرصت داریم برای اولین بار منو اعلام کنیم‌؟

  منوی مشتریان مامان‌پز هفتگی تنظیم و یک هفته قبل از اجرا نهایی می‌شود. بنابراین می‌توانید حداکثر تا یکشنبه هر هفته منوی هفته بعد خودتان را مشخص کنید.

 • +

  تا چه ساعتی فرصت داریم کل غذای فردا رو کنسل کنیم؟

  تا ظهر روز قبل.

 • +

  چرا تا قبل از 10 باید تغییرات را اعلام کنیم؟

  معمولا غذاها تا قبل از ساعت 10 صبح آماده شده‌اند و مامان‌ها از این ساعت وارد فاز بسته بندی و آماده کردن آنها برای ارسال می‌شوند. برای همین قبل از ساعت ۱۰ باید در جریان باشند تا تعداد درست سفارش‌ها را ارسال کنند.

 • +

  مامان‌ها در تمام شهرهای ایران فعالیت می‌کنند؟

  مامان‌پز فقط در تمام مناطق 22 گانه تهران فعالیت دارد.

 • +

  مامان‌پز مالیات بر ارزش افزوده می گیرد ؟

  خیر. در مامان‌پز هیچ هزینه‌ای به عنوان «مالیات بر ارزش افزوده» روی فاکتورها لحاظ نمی‌شود.

 • +

  فاکتور رسمی ارائه می کنید‌؟

  بله. هر هفته تصویر فاکتور و هر ماه نسخه فیزیکی تقدیم می‌شود.

 • +

  فاکتورها با غذا ارسال می شود؟

  خیر. چون غذاها از منزل آشپزها ارسال می‌شود و امور حسابداری در دفتر مامان‌پز انجام می‌شود امکان ارسال روزانه همراه غذا وجود ندارد.

 • +

  چطور از طریق نرم‌افزار غذا سفارش دهیم؟ 

  کار با نرم‌افزار به طور کامل به شما آموزش داده خواهد شد و هر سوال یا موردی هم پیش آمد ما در کنارتان هستیم.

 • +

  آیا استفاده از نرم افزار مامان پز هزینه دارد؟ 

  خیر. در مامان‌پز هیچ هزینه اضافه‌ای بابت خدمات نرم‌افزاری دریافت نمی‌شود.

 • +

  اطلاعات مورد نیاز برای ساخت اکانت در مامان‌پز چیست؟

  موارد عمومی مانند: آدرس، تلفن ثابت شرکت، تلفن همراه برای ساخت اکانت، ساعت تحویل غذا، لوکیشن، اسم شرکت برای صدور فاکتور، کد اقتصادی شرکت.

چرا غذای سازمانی مامان‌پر

با ناهار شرکتی نظم سازمانی‌تان را حفظ کنید

حوالی ساعت 12 تا 2 بعد از ظهر در بیشتر دفاتر و شرکت‌های کاری وقت آماده شدن برای ناهار است. اغلب کارکنان در این ساعات یا غذای از خانه آورده را گرم می‌کنند و یا مشغول سفارش غذا و تحویل گرفتن آن هستند. در این بازه اغلب، نظم سازمانی محیط‌های کاری بهم می‌ریزد. تهیه غذا از یک تامین‌کننده و تحویل یکجای آن در ساعتی مشخص هم نگرانی کارکنان بابت آماده‌سازی یا تهیه ناهار را از بین می‌برد و هم نظم سازمان شما را حفظ می‌کند.

طعمی خانگی و پر از تنوع 

وقتی ناهار شرکت‌تان را از یک رستوران تهیه می‌کنید نهایتا طعم غذای یک یا دو سرآشپز را می‌چشید. اما در مامان‌پز ده‌ها زن خانه‌دار در خانه‌های‌شان مشغول طبخ غذای خانگی برای شما هستند. همین تنوع دستپخت‌هاست که غذای مامان‌پز را به محصولی ویژه تبدیل کرده. این ویژگی با همراهی کیفیت پخت خانگی ما را از سایر رقبا متمایز می‌سازد.

غذایی با قیمت مناسب

غذاهای مامان‌پز با حجمی استاندارد قیمتی معقول دارند. تولید خانگی این غذاها و تامین مواد اولیه آن از بازارهای محلی این امکان را به آشپزها می‌دهد که با مواد اولیه‌ای استاندارد غذایی مناسب و مقرون به صرفه تولید کنند. همچنین روی فاکتور مامان‌پز هیچ مبلغی به عنوان «مالیات بر ارزش افزوده» محاسبه نمی‌شود و این مسئله هم موجب می‌شود قیمت تمام شده غذا را نسبت به رستوران‌ها پایین‌تر باشد.

پشتیبانی

مامان‌پزی‌ها شما را پس از سفارش غذا هم فراموش نمی‌کنند. در صورت وجود هرگونه مشکل، می‌توانید با ما تماس بگیرید. ارائه غذای سازمانی به کارکنان با کمک مامان‌پز از آب خوردن هم راحت‌تر است. کافیست به ما اعتماد کنید و تمام کارها را به ما بسپارید.

ناهار شرکتی می خواهم

آخرین مقالات وبلاگ مامان‌پز

مقالات بیشتر

شما می‌توانید با ثبت شرکت‌تان در پنل سفارش غذای سازمانی مامان‌پز از خدمات ویژه ما برای تامین غذای کارکنان‌ استفاده کنید. کارشناسان مامان‌پز با شما تماس می‌گیرند و طی یک مصاحبه‌ عمیق و جامع با دغدغه‌ها و ترجیحات شما آشنا می‌شوند و متناسب با آن منوی غذایی سازمان شما را طراحی می‌کنند. این غذاها خانگی است و توسط مامان‌های مامان‌پز در سرتاسر شهر تهران پخته و به شرکت شما ارسال می‌شود.

سلامتی غذا؛ مهم‌ترین نکته در سفارش غذای سازمانی این است که از سلامت آن اطمینان کامل داشته باشید. درست است که تهیه غذایی گرم و خوشمزه برای کارمندان اهمیت دارد، اما این غذا باید سالم باشد. ما در مامان‌پز از مواد اولیه‌ای کاملا تازه استفاده می‌کنیم. همین موضوع سلامت غذاهای سازمانی ما را تضمین می‌کند.  

برنامه‌ریزی دقیق و کارشناسی؛ بله، تنوع غذای سازمانی مهم است اما نحوه زمان‌بندی و برنامه‌ریزی هفتگی برای ارائه این غذا هم اهمیت دارد. در مامان‌پز می‌توانید برنامه‌های غذایی کارشناسی‌شده را بر اساس بودجه مورد نظر خود انتخاب و دریافت کنید. 

تسویه حساب شفاف و به موقع؛ اینجا همه چیز طبق یک قانون منظم و شفاف پیش می‌رود. در نتیجه، نیازی نیست که برای تسویه حساب سرویس غذای سازمانی نگران چیزی باشید.

پشتیبانی؛ مامان‌پزی‌ها شما را پس از سفارش غذا هم فراموش نمی‌کنند. در صورت وجود هرگونه مشکل، می‌توانید با ما تماس بگیرید. ارائه غذای سازمانی به کارکنان با کمک مامان‌پز از آب خوردن هم راحت‌تر است. کافیست به ما اعتماد کنید و تمام کارها را به ما بسپارید.